Opowiadanie Kumiko Yamamoto „Szukając Marudka” – historia pieska, który się zagubił i chłopca, który go szukał, było pierwszym przedstawieniem teatrzyku Kamishibai, jaki zaprezentowaliśmy dzieciom w naszej bibliotece.

Po wysłuchaniu historii, która na szczęście miała szczęśliwe zakończenie, dzieci chętnie opowiadały o swoich pupilach, następnie przeniosły opowieści na karty teatrzyku, tworząc kolejne opowiadania.

Na zakończenie spotkania, przy  pomocy magicznej skrzynki teatrzyku Kamishibai, odbyła się prezentacja wykonanych prac.

Wakacyjne spotkanie w bibliotece