Wakacyjne spotkanie z teatrzykiem Kamishibai w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liszkach

27 lipca Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedziła grupa dzieci z Publicznego Przedszkola w Liszkach. Było to drugie spotkanie z rysunkowym teatrzykiem Kamishibai i opowiadaniem „ Szukając Marudka”. Tym razem opowieść o chłopcu, który szukał swojego pieska, przedstawiła na kartach teatrzyku nasza czytelniczka, która w ciekawy sposób prowadziła zajęcia, angażując  do przedstawienia dzieci.

Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą i celnie wskazały, błędy przez które Leoś narażał się na niebezpieczeństwo. Dzieci  chętnie  opowiadały o swoich czworonożnych ulubieńcach i później  przedstawiały je na ilustracjach.

Na zakończenie spotkania, które ma zachęcić dzieci do odwiedzania biblioteki podczas wakacji,  każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek i zakładkę do książki.