Poniżej przedstawiamy kolejne książki, które ostatnio wzbogaciły księgozbiór naszej biblioteki. Tym razem są to wybrane pozycje dla dzieci i młodzieży:

• Mecz o wszystko, czyli Dzień z życia piłkarza / Ewa Nowak
  • Mam przyjaciela kierowcę rajdowego / napisał i ilustrował Ralf Butschkow
  • Maszyny i pojazdy. Koparki, traktory, samochody / napisał Frank Littek
  • Basia i biblioteka / Zofia Stanecka
  • Ryzyk-fizyk / Jeff Kinney
  • Wojna cukierkowa : awantura w salonie gier / Brandon Mull
  • Podróże małe i duże / Wiesław Drabik
  • Najpiękniejsze wiersze / Julian Tuwim
  • Młodsza siostra / Wacław Kozdrój.

Więcej szczegółów, wraz z innymi nowymi tytułami, tradycyjnie w naszym katalogu -> zakładka NOWOŚCI.