W ramach trwającego Tygodnia Bibliotek, w piątek Gminną Bibliotekę Publiczną w Liszkach, odwiedziła grupa dzieci starszych, z Przedszkola Publicznego w Liszkach, wraz z opiekunami.

Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat symboli narodowych i początków Państwa Polskiego. Dzieci wysłuchały legendy o Lechu, Czechu i Rusie. Tematem spotkania, była również nasza Mała Ojczyzna .  Rozmawialiśmy o herbie i etymologii Liszek. Dzieci wykazały się dużą wiedzą związaną z tematem zajęć.

Tydzień bibliotek 2018 – cd.