24 maja wdrożony został, nowy wygląd naszego katalogu bibliotecznego. Najnowsza wersja systemu, powinna bezproblemowo działać na smartfonach. Z myślą o tych urządzeniach, inaczej podawane są informacje o książkach w wynikach wyszukiwania, pokazuje się zazwyczaj opis bez dodatków w rodzaju adnotacji czy spisów treści.

Drugą zmianą, jest prezentacja nowości, bezpośrednio na stronie głównej katalogu. Zmianie uległ również sposób w jaki można przeszukiwać katalog. Podczas wyszukiwania, domyślnie można zastosować jeden filtr. Kolejne można dodawać wybierając odpowiednią ikonkę.

Do katalogu dodana została również funkcja koszyka, na wzór sklepów internetowych, która w naszej bibliotece NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ.

Nowy wygląd katalogu