GMINNA  BIBLIOTEKA PUBLICZNA W LISZKACH ZATRUDNI DO FILII W MORAWICY NA STANOWISKO MŁODSZEGO BIBLIOTEKARZA

OKREŚLENIE STANOWISKA:

• NAZWA: Młodszy bibliotekarz/ bibliotekarz
  • WYMIAR CZASU PRACY: ½ etatu na czas określony
  • MIEJSCE PRACY: Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Morawicy

WYMAGANIA:

• WYKSZTAŁCENIE: humanistyczne, preferowane wyższe kierunkowe
  • Znajomość programów bibliotecznych mile widziana
  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywność, kreatywność i motywacja do pracy
  • Obsługa komputera
  • Swobodne korzystanie z internetu i umiejętność wykorzystania go w pracy

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA

• List motywacyjny
  • CV  (bez zdjęcia)
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji:

„ Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ( Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) oraz ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji ”.

1. TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA OFERT

Osoby zainteresowanie prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liszkach,  Liszki 206, 32-060 Liszki, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10-16, w terminie do 28 września.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy !!!!