W poniedziałek 13 maja, filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Kaszowie, w ramach trwającego Tygodnia Bibliotek, odwiedziły, dwie grupy przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola “Iskierka”

Podczas spotkania dzieci poznały bibliotekę, oglądały przeznaczone dla nich książeczki.

Poznały również zasady na jakich wypożyczane są książeczki. Na zakończenie obie grupy wysłuchały dwóch opowiadań Doroty Gellner o krokodylu i prosiaczku. Po wysłuchaniu, chętnie odpowiadały na pytania dotyczące tych historyjek.

Tydzień bibliotek – wizyta przedszkolaków