Dnia 18.10.2019 naszą Filię w Morawicy odwiedziły wraz z opiekunkami dzieci z „Zerówki” z Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Morawicy.

Dzieci zapoznały się z biblioteką oraz zasadami, które w niej obowiązują, następnie obejrzały przygotowane dla nich książeczki z działu dziecięcego.

Kolejną atrakcją było przedstawienie baśni pt. „Czerwony Kapturek” za pomocą teatrzyku Kamishibai.

Na koniec spotkania dzieci własnoręcznie wykonały „kocie” zakładki do książek.

Przedszkolaki w bibliotece