We wtorek 29.10 naszą Filię w Morawicy odwiedziły wraz z opiekunkami najmłodsze przedszkolaki z grupy „Tropiciele” z Oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Morawicy.

Dzieci zapoznały się z biblioteką oraz zasadami panującymi w niej.

Następnie wysłuchały opowieści o „Panach Palcach” przedstawionej za pomocą kart teatrzyku Kamishibai, podczas której czynnie brały udział nazywając swoje paluszki u rąk oraz przymierzając pacynki przygotowane przez bibliotekarkę.

Na koniec spotkania dzieci oglądały wybrane przez siebie  książeczki z działu dziecięcego.

Lekcja biblioteczna z teatrem Kamishibai