Gratulujemy pierwszemu małemu czytelnikowi, który wytrwale przychodził do biblioteki, wypożyczał książki i dzięki temu został uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Od września do chwili obecnej, wydaliśmy prawie 100 kart Małego Czytelnika.

W bibliotece w Liszkach, oraz w filiach w Kaszowie i Morawicy nadal można zapisywać dzieci w wieku od 3-6 lat, które chciałyby się włączyć do projektu.

Zachęcamy rodziców do odwiedzania biblioteki i wspólnego czytania z dzieckiem, co z całą pewnością, zaprocentuje w przyszłości.

Pierwszy Mały Czytelnik nagrodzony.