W czwartek 28.11, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liszkach, odbyło się spotkanie z poświęcone  Oldze Tokarczuk – laureatce Literackiej Nagrody Nobla 2018.

W kameralnym gronie mieliśmy okazję poznać życiorys pisarki i wspólnie zaczęliśmy czytać jej najbardziej znaną powieść „Bieguni”.

Po lekturze kilku rozdziałów, uczestnicy zgodnie doszli do wniosku, że nie jest to literatura łatwa w odbiorze. Jednak wyróżnienia, które otrzymuje autorka oraz uznanie w świecie literackim, świadczą o tym, że warto poznać bliżej twórczość kolejnej polskiej noblistki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie.

„Bieguni” Olgi Tokarczuk w bibliotece