6 lutego Gminną Bibliotekę odwiedziła grupa dzieci z Publicznego Przedszkola w Liszkach. W czasie wizyty przedszkolaki zdobyły podstawową wiedze o bibliotece, książkach i wypożyczaniu.

W trakcie spotkania wysłuchały też historii ” O Panach palcach” przedstawionej na kartach teatrzyku Kamishibai.

Kolejnym punktem spotkania była zabawa w naśladowanie głosów zwierząt, pojawiających się w postaci pacynek. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, dobrze się przy tym bawiąc.

Przedszkolaki z Liszek w Bibliotece