Szanowni Państwo,

w tym trudnym czasie, kiedy biblioteki są zamknięte, zachęcamy Państwa do zaangażowania się w różne akcje on-line skierowane do użytkowników, przesyłania im linków, udostępniania źródeł dostępu do kultury, poszukiwania takich wiadomości samemu lub korzystania z różnych zestawień np. aktualizowanego na bieżąco zestawienia, które przygotowują pracownicy WBP w Krakowie:

Szczególnie polecamy zaangażowania się w niezwykle ważne akcje głośnego czytania on-line dzieciom.

Oczywiście podejmując się tego typu działań pamiętajmy o prawach autorskich twórców takich informacji!

z wyrazami szacunku

Wojciech Momot