W tym roku obchodzimy 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły, a rok 2020 ogłoszony został rokiem Jana Pawła II. W związku z tym zapraszamy czytelników, w tym szczególnym ale i trudnym czasie do korzystania ze zbiorów biblioteki.

W bibliotece znajdziemy zarówno książki autorstwa samego Papieża jak również, Jemu poświęcone, których treść w obecnej rzeczywistości, może być dla nas wzorem, drogowskazem i nadzieją. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym katalogu ->>> Książki o Janie Pawle II

Rocznica urodzin św. Jana Pawła II