Przedszkolaki z „Leśnej Polany” z wizytą w bibliotece

W dniu 13 marca 2023 r. w Gminnej Bibliotece w Liszkach gościliśmy dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Leśna Polana” w Rącznej. Ponieważ była to ich pierwsza wizyta u nas, zajęcia rozpoczęliśmy od ogólnego zapoznania dzieci z ofertą biblioteki. W trakcie spotkania przedszkolaki wyszukiwały interesujące ich tytuły książek, miedzy innymi Harrego Pottera. Dzieci zaciekawił też teatrzyk Kamishibai i historia „O Panach Palcach”. Spotkanie zakończyliśmy zabawą z pacynkami i naśladowaniem odgłosów zwierząt.

W ramach podziękowania grupa „Motylki” przekazała bibliotece własnoręcznie wykonaną pamiątkę.

Dziękujemy Paniom: Marcie Cyganik i Janinie Dukała za rozbudzanie pasji czytelniczej wśród najmłodszych.

Przedszkolaki z „Leśnej Polany” z wizytą w bibliotece