Wiosenna wizyta Odkrywców w Filii w Morawicy

17 marca w piątek Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Morawicy odwiedziły Dzieci z grupy „Odkrywcy” z ZSP w Morawicy.

Dzieci wysłuchały opowieści o tajemniczym przyjacielu Kemushim, przedstawionej na kartach teatrzyku Kamishibai. Po wysłuchaniu opowiadania Przedszkolaki z łatwością odgadły, że głównym bohaterem opowieści jest motyl.

W dalszej części spotkania Bibliotekarz przekazał Dzieciom garść ciekawostek o tych wspaniałych owadach, które zobrazował książkowymi ilustracjami.

Na koniec wizyty w Bibliotece Przedszkolaki wzięły udział w wiosennych warsztatach, na których samodzielnie wykonały „krąg życia” motyli.

Bardzo dziękujemy Wychowawczyni grupy Pani Małgorzacie Jedynak oraz Pani Kasi za zaangażowanie.

Wiosenna wizyta Odkrywców w Filii w Morawicy