Dostęp do e-booków od 3 lipca

Informujemy, że nasza biblioteka przystąpiła do małopolskiego konsorcjum Legimi. Dzięki temu użytkownicy zarejestrowani w naszych bibliotekach, będą mieli darmowy dostęp do ponad 60.000 e-booków. Oferta jest bezpłatna i stanowi alternatywę dla książki tradycyjnej.

Co miesiąc będziemy udostępniać kody do bazy Legimi. Każdy z nich ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji. Kody będą wydawane każdego pierwszego roboczego dnia miesiąca aż do wyczerpania puli. Adresatami oferty mogą być wyłącznie czytelnicy bibliotek publicznych z terenu Gminy Liszki.

Jak wykorzystać kod???

  1. Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz być czytelnikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Liszkach lub jej filii,
  2. Wysłać maila pod adres liszki.legimi@gmail.com, podając imię i nazwisko wraz z informacją w której bibliotece jest się zarejestrowanym jako czytelnik, 
  3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń,

Po otrzymaniu kodu:

  1. Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/rajska/
  2. Podaj otrzymany kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa,
  3. Zarejestruj się, 
  4. Pobierz darmową aplikajcę Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer. 
Dostęp do e-booków od 3 lipca
Tagi:                
Skip to content