Piknik dla Laury

W imieniu Gminnej Biblioteki Publicznej w Liszkach, oraz organizatorów pikniku charytatywnego dla Laury, pragniemy z całego serca podziękować za Państwa obecność, zaangażowanie i niezwykłą hojność.

🤝Dziękujemy każdemu, kto odwiedził nasz biblioteczny kiermasz książek. Dzięki Państwa wsparciu, miłości do literatury i otwartym sercom udało nam się zebrać fundusze, które w całości zostaną przekazane na pomoc dla Laury.

🥰Wspólnie podarowaliśmy Laurze i jej najbliższym nie tylko realne wsparcie finansowe, ale również ogromną dawkę nadziei i wiary w ludzką dobroć. Książki, które trafiły w Państwa ręce, niech będą miłą pamiątką tego wyjątkowego dnia pełnego solidarności.

❤️Dziękujemy, że jesteście z nami i że zawsze można na Was liczyć.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Dyrektor oraz Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Liszkach.

Piknik dla Laury
Tagi:    
Skip to content