Witamy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liszkach.

Nasz adres – ul Księdza Baścika 2

Zapraszamy też do naszych filii bibliotecznych w Kaszowie i Morawicy

Informacje o godzinach otwarcia znajdziesz na naszej stronie internetowej http://biblioteka.liszki.pl/ w zakładkach: biblioteka, oraz po lewej stronie w zakładce z ikonką z zegarem

Informacje o naszym księgozbiorze i dostępności zbiorów znajdziesz w naszym katalogu bibliotecznym, dostępnym na naszej stronie www w zakładce: Dla czytelnika.  Zbiory biblioteki : książki, audiobooki wypożyczamy na zewnątrz i udostępniamy na miejscu. W naszym katalogu możesz przeglądać księgozbiór, bez możliwości zamawiania.

Biblioteka to również miejsce spotkań. W swojej ofercie mamy różnorodne wydarzenia kulturalne,  wystawy, lekcje biblioteczne oraz spotkania organizowane dla różnych grup wiekowych, o których informujemy na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

Jeśli chcesz zostać naszym czytelnikiem i masz ukończone 18 lat, przyjdź do nas i na miejscu załóż swoją kartę biblioteczną. Jeśli nie jesteś pełnoletni, przyjdź z opiekunem prawnym, który wypełni i podpisze formularz zapisu.

Jeżeli chcesz uzyskać pomoc w zaplanowaniu Twojej wizyty w naszej bibliotece, dopytać o dostępność naszych zbiorów to napisz do nas maila biblioteka@liszki.pl.

Dokładamy wszelkich starań by każdy kto nas odwiedza czuł się u nas komfortowo i uzyskał potrzebną pomoc i wsparcie. Nasza biblioteka jest miejscem otwartym i przyjaznym dla wszystkich użytkowników. Zapraszamy do naszych bibliotek !

Skip to content