Festiwal Organizacji Społecznych – Piknik Lisiecki

24 września Gminna Biblioteka Publiczna wzięła udział w Festiwal Organizacji Społecznych – Piknik Lisiecki zorganizowanym prze Lisiecką Przestrzeń Rozwoju.

Na Festiwalu prezentowały się lokalne Organizacje z terenu Gminy Liszki.

Nasza Biblioteka zaprezentowała na swoim stoisku szereg „nowości” wydawniczych, o które wzbogacił księgozbiór w ostatnim czasie.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się punkt Bookcrossingowy, w którym Goście Pikniku mogli wybrać ciekawą książkę i zabrać ją do domu, bez konieczności zwrotu.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty, na których mogli wykazać się kreatywnością i wykonać niepowtarzalne „kocie” zakładki do książek. Korzystając z okazji przekazywaliśmy informacje o nowej edycji  akcji „Mała Książka, Wielki Człowiek” organizowanej wspólnie z Instytut Książki.

Każda osoba odwiedzająca nasze stoisko otrzymała zakładkę do książki, na której znajdują się najważniejsze informacje dotyczące Biblioteki.

Bardzo dziękujemy wszystkim Odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie. Dziękujemy również Lisieckiej Przestrzeni Rozwoju za możliwość zaprezentowania naszej Biblioteki.

Festiwal Organizacji Społecznych – Piknik Lisiecki